O nás

Naša firma pôsobí na Slovenskom i zahraničnom trhu od r. 2006. Za toto obdobie si vybudovala povesť seriózneho dodávateľa bazénov a prekrytí, čo nám potvrdí veľké množstvo našich spokojných klientov. Za toto obdobie sme dodali a namontovali bazény a prekrytia bazénov klientom z celého Slovenska, Českej republiky, Rakúska i Francúzska. 

Náš sortiment bazénov a prekrytí rozširujeme o ďalšie produkty, ktorými sú celoročné bezpečnostné bazénové plachty, doplnky k bazénom, ako svetlá, protiprúdy, rebríky, filtrácie, čerpadlá, tepelné čerpadlá, vysávače, solárne sprchy, solonizačné jednotky, automatické dávkovače PH a ďalšie. Ponuku našich služieb rozširujeme o údržbu bazénov a zazimovávanie

Od konkurencie sa líšime tým, že cena, ktorú zákazníkovi dáme v cenovej ponuke, sa pri nezmenej objednávke, viac nemení. Cena je konečná a definitívna. Náš zákazník má zdarma zameranie, konzultácie, pomoc pri prípravných prácach, poskytnutie projektového nákresu osadenia bazéna, poradenstvo cez telefón, a to aj cez víkendy.