Klasik-No-line

Luxusné prekrytie svetového designu a kvality za prekvapivo nízku cenu.

Prekrytie Klasik No-Line je symbolom elegancie a luxusu. Hlavnou prednosťou tohto modelu je pohyb jednotlivých modulov bez použitia koľajiska. Prekrytie je konštruované pre pohyb po špeciálne vyvinutých kolieskach, ktoré sú umiestnené vnútri spodných rámov jednotlivých modulov. Biela farba zvýrazňuje jemnosť a eleganciu tohto prekrytia.

Tento praktický a moderný typ prekrytia vonkajších bazénov spĺňa zvýšené nároky užívateľov, pretože ako jediný model kombinuje organické prevedenie výplne na bočných stranách a čelách a dutinkové prevedenie výplne na hornej časti prekrytia pre zvýšenie solárneho efektu. To všetko pri zachovaní minimálnej výšky a maximálnej stability prekrytia.

Klasik No-Line je vyrobený zo zosilnených nosných profilov sa 2 nosnými oblúkmi na každom module. Vďaka tejto konštrukcii je na tomto prekrytí použitý unikátny spôsob pohybu predného i zadného čela pre pohodlnú manipuláciu. Čelá sú delené na 2 časti, ktoré je možné posunúť do strán a tým vytvoriť priestor pre vstup do bazéna.

Komentáre sú uzavreté.