Monaco future

Toto prekrytie má prvky futuristického designu,avantgardného štýlu, ktorý sa vyznačuje potlačením všetkého klasického a vychádza zo stvárnenia modernej doby a netradičnosti.

Moderný nadčasový design budúcnosti – to je prekrytie Monaco Future. Dokonale ladný tvar vychádzajúci z tvaru slzy. Profil vyrobený z jediného kusu, použitie rôznych typov zakrivenia a ohybu dodáva tomuto prekrytiu jeho povestnú eleganciu a ľahkosť.

Toto prekrytie je určené práve Vám, ktorí dokážete oceniť kombináciu funkčnosti a dokonalého dizajnu. Vďaka svojej výške umožňuje svojim majiteľom využiť pohodlný pohyb pod všetkými modulmi tohto prekrytia. Pod prekrytím Monaco FUTURE si budete nerušene užívať pohodu, relaxáciu a chvíle s rodinou u Vášho dokonale chráneného bazéna.

Tento model je možné na prianie klienta vyrobiť v rôznych rozmeroch a výškach. Klient si môže vybrať z mnohých rôznych farebných odtieňov konštrukcie podľa vzorkovníka RAL. Zároveň je možné toto prekrytie dodať v drevodekorovej úprave. Voliteľné je napríklad aj umiestnenie dverí, prevedenie čiel, koľajiska, výplňový materiál a pod.
Moanaco future

Komentáre sú uzavreté.