Prekrytia vírivých vaní

Klasik SPA
Máte vírivú vaňu, jacuzzi a prší vám do nej? Padá vám do nej lístie a chrobáky? Ak chcete, aby bol váš komfort dokonalý, vírivku si prekryte. Naša aktuálna novina prekrytia Klasik SPA určite splní aj tie najnáročnejšie kritériá a zabezpečí maximálny komfort pri relaxácii vo vírivej vani.

Prekrytie má elektrickéý pohon, diaľkové ovládanie, pohodlné odklápania prekrytia. Materiál je polykarbonát s UV filtrom – dvojstenný s NO DROP úpravou, ktorá zabraňuje odkvapkávaniu vyzrážanej vody. Čelá prekrytia sú v čírom prevedení, pántové dvere v prednom i zadnom čele, bočný vstup kombinovaný so strešným oknom, bezkoľanicový systém. Povrchová úprava konštrukcie – drevodekor borovica

Dodávame šírka: 400 cm x dĺžka: 300 cm x výška: 215 cm

Dallas SPA
Dokonalú harmóniu relaxu vo vašej vírivke alebo jacuzzi vám zabezpečí prekrytie Dallas SPA. Prekrytie Dallas SPA je moderné, praktické účelné a navyše cenovo výhodné. Nedovoľte, aby sa vaša vírivá vaňa znehodnotila vplyvom poveternostných podmienok, doprajte si luxus v intimite prekrytia Dallas SPA.
Prekrytie má kombinovaný bočný vstup, strešné okno, materiáll je polykarbonát s UV filtrom – dvojstenný s NO DRP/úpravou zabraňujúcou odkvapkávaniu vyzrážanej vody. Predné a zadné čelá sú v čírom prevedení, posuvné dvere v prednom čele, povrchová úprava konštrukcie ELOX.

Dodávame v rozmeroch: šírka: 400 cm x dĺžka: 320 cm x výška: 230 cm

Komentáre sú uzavreté.