Bazénové príslušenstvo

Solonizačné jednotky

Oceanic MINI 8 RP
Úprava bazénovej vody za použitia systému SWC Saline Water Chlorination je šetrný spôsob sanitácie vody. Tento proces nevytvára žiadne škodlivé látky ako napr ťažké kovy a je ekologicky šetrný nielen voči svojmu užívateľovi ale aj voči životnému prostrediu. Použitím sa voda v bazéne stáva slaná, podobná morskej vode. V slanej vode sa nešíria baktérie a riasy.Pôsobením el. prúdu o bezpečnom napätí dochádza v elektrolitické cele k tvorbe plynného chlóru, ktorý je okamžite rozpustený vo vode a vzniká kyselina chlórna. V procese elektrolýz rovnako vznikajú ďalšie účinné sanitačné látky a to ozón a kyslík.

Bazénové svetlo 100W
Podhladinové svetlo (reflektor) 100W je určené pre prefabrikované bazény (polypropylénové, laminátové). Vyrobené kompletne z bieleho plastu ABS.Konštrukcia reflektora bez inštalačnej dózy, upevnenie na stenu pomocou nosného kríža. Halogénová žiarovka 100W / 12V. Jednoduchá výmena žiarovky vytiahnutím reflektora nad hladinu.Vrátane kábla 2,5 m.Vrátane setu farebných krytiek (červená, modrá, zelená)Transformátor a prepojovacia krabica nie sú súčasťou dodávky.

Protiprúd Elegance 70
Vstavaný protiprúd Elegance 70 s výkonom 70 m3/hod pre všetky typy bazénov (plastové, laminátové, fóliové). Protiprúd sa skladá z výkoného čerpadla, vrátane uzatváracích ventilov, čelnej masky, tlačítka spínanie protiprúdu, prisávanie vzduchu a elektropneumatického spínania. V zariadení je možné regulovať intenzitu prúdu vody a prisávania vzduchu, to všetko na tryske s priemerom 40 mm, ktorá je tiež smerovo nastaviteľná. Táto tryska je spolu so saním a pneumatickým spínačom v čelnom kryte zariadenia, čo umožňuje jednoduché ovládanie priamo z bazéna.
(Prepojovacie potrubia a fitingy nie sú súčasťou dodávky)

Technické informácie:
NAPÄTIA 400
VVÝKON ČERPADLA 70m3/hod
PRÍKON 2,2 kW
TRYSKA 40mm

Bazénové alarmy
Ochránia Vaše deti a domácich miláčikov pred utopením sa!!
Vhodný na k bazénom bez prekrytia.
Bazénový alarm dokáže strážiť akýkoľvek bazén a upozorniť hlasným poplachom na pád osoby, dieťaťa alebo domáceho maznáčika do bazéna alebo inej vodnej plochy. Proklamovaný poplach sa prenáša bezdrôtovo na externú sirénu, ktorú možno umiestniť v priľahlom objekte. Bazénový alarm je navrhnutý na stráženie vodných plôch. Bazénový alarm je vhodný najmä k bazénom, kde sa pohybujú deti a nemožno tu inak zabezpečiť ich bezpečie. Bazénový alarm je prispôsobený tak, aby ho deti nedokázali vyradiť z prevádzky. Pred kúpaním sa bazénový alarm prepne do režimu kúpanie. Po upokojenie vodnej hladiny dôjde automaticky k prepnutiu do režimu stráženia. Nemožno tak zabudnúť alarm odstavený.

Skimmery a tryskySimmer 15 x 15
Plavákové dvierka
Dvierka skimmer
Vyberateľný kôš na nečistoty
Vákuový kotúč pre napojenie vysávačovej hadice
Vratné trysky2X
HADICOVÝ TRN 32/38mm
Skimmer, alebo ak zberač hladinových nečistôt.
Hladinové nečistoty skimmer sťahuje do filtračnej jednotky (pieskový filter) a za pomoci trysiek sa čistá voda vracia späť do bazéna.

Vysávače a kefy
Automatický vysávač
Automatický vysávač je priamo napojený na saciu trysku alebo skimmer, dodávaný vrátane pripojovacej 10m hadice. Jednoduchá montáž a údržba.

Zoznam súčiastok:
Teleso vysávačaRegulátor ponoreniaGuľový usmerňovač a vonkajší krúžokZávažia na hadicuAutomatický regulátor prietoku2 “adaptérDeflektorSkladané tesnenieHadica dlhá 10 metrov
Bazénová chémiaPonúkame rôzne balenia prípravkov na ošetrenie vody v bazéne

 

Komentáre sú uzavreté.