Bazény

BAZÉNY – už žiadne fóliové bazény!!
My dodávame kvalitné trvanlivé bazény z polypropylénového plastu modrej farby (3 odtiene modrej farby, bielej farby). Plast je kvalitný, českej výroby, hrúbka min. 5 mm, s ÚV ochranou proti slnečnému žiareniu, stálofarebný, odolný voči mechanickému poškodeniu, odolný voči chemickým čistiacim prostriedkom. Dodávame plast aj s dvojnásobnou ochranou proti UV žiareniu. Plast je hladký, príjemný na dotyk a ľahko udržiava.

Bazény menších (5x3m) rozmerov dodávame hotové, väčšie rozmery sa montujú u zákazníka.
Najpoužívanejšie typy sú:

OVÁL
Najvyhľadávanejší a cenovo najdostupnejší typ samonosného bazénu. Jeho pravidelný tvar zaručuje ideálnu cirkuláciu a najoptimálnejšie čistenie vody v bazéne. Dodávame s chrómovým rebríkom alebo schodmi v rohu, príp. schodmi v lagúne. Vďaka možnosti umiestnenia vstavaných schodov je prístup do bazénu bezproblémový aj pre menej pohyblivých zákazníkov.V spojení s protiprúdom a masážnymi tryskami budete mať doma z Vášho bazéna malé rehabilitačné centrum.Bazény dodávame v ľubovolných rozmeroch, ktoré si určuje zákazník. Zákazníkmi najvyhľadávanejšie sú rozmery: 6×3 m, 8×4 m, 10×5 m. K týmto rozmerom dodávame sériovo vyrábané prekrytia, ktoré sú cenovo najdostupnejšie.

OBDĹŽNIK 
Ďalší z typov samostatných bazénov, ktorý je obľúbený medzi zákazníkmi. Dodávame s chrómovým rebríkom alebo schodmi v rohu, príp. schodmi v lagúne.Vďaka možnosti umiestnenia schodov v rohu bazéna v kombinácii s prekrytím s bočným vstupom, je prístupdo bazéna i v prípade zatiahnutého prekrytia, velmi ľahký. Bazény dodávame v ľubovolných rozmeroch, ktoré si určuje zákazník. Zákazníkmi najvyhľadávanejšie sú rozmery: 6×3 m, 8×4 m, 10×5 m. K týmto rozmerom dodávame sériovo vyrábané prekrytia, ktoré sú cenovo najdostupnejšie. Na bazény atypických rozmerov dodávame prekrytia robené na mieru.

BAZÉN SO SCHOMI V LAGÚNe
Ďalší z typov samostatných bazénov, ktorý je obľúbený medzi zákazníkmi. Vďaka možnosti umiestnenia schodov v rohu bazéna v kombinácii s prekrytím s bočným vstupom, je prístupdo bazéna i v prípade zatiahnutého prekrytia, velmi ľahký. Bazény dodávame v ľubovolných rozmeroch, ktoré si určuje zákazník. Zákazníkmi najvyhľadávanejšie sú rozmery: 6×3 m, 8×4 m, 10×5 m. K týmto rozmerom dodávame sériovo vyrábané prekrytia, ktoré sú cenovo najdostupnejšie. Na bazény atypických rozmerov dodávame prekrytia robené na mieru.

Odporúčame zákazníkom kontaktovať nás v procese rozhodovania o bazéne, jeho umiestnení, osadení v teréne a prekrytí. Naši odborníci poskytnú záujemcom cenné rady týkajúce sa umiestnenia bazénu, stavebných prác, tvaru bazénu a prekrytia, vybavenia bazénu, technického pripojenia na elektrinu, vodu, filtráciu a iné.

Komentáre sú uzavreté.