Prekrytia bazénov

KLASIK

Prekrytie klasik je charakteristické svojim klasickým tvarom. Oblúková konštrukcia polkruhového tvaru je zo všetkých modelov najviac staticky odolná voči poveternostným vplyvom a pôsobeniu snehu. Tento model je medzi klientmi najviac obľúbený, pretože sa vyznačuje najdostupnejšou cenou a vhodnosťou aj pre horské oblasti. Tento model je možné na prianie klienta vyrobiť v rôznych rozmeroch a výškach. Klient si môže vybrať z mnohých rôznych farebných odtieňov konštrukcie podľa vzorkovníka RAL. Zároveň je možné toto prekrytie dodať v drevodekorovej úprave. Voliteľné je napríklad počet dverí, ich umiestnenie, prevedenie čiel, koľajiska, výplňový materiál a pod.

KLASIK No-line
Luxusné prekrytie svetového designu a kvality za prekvapivo nízku cenu.Prekrytie Klasik No-Line je symbolom elegancie a luxusu. Hlavnou prednosťou tohto modelu je pohyb jednotlivých modulov bez použitia koľajiska. Prekrytie je konštruované pre pohyb po špeciálne vyvinutých kolieskach, ktoré sú umiestnené vnútri spodných rámov jednotlivých modulov. Biela farba zvýrazňuje jemnosť a eleganciu tohto prekrytia.
Tento praktický a moderný typ prekrytia vonkajších bazénov spĺňa zvýšené nároky užívateľov, pretože ako jediný model kombinuje organické prevedenie výplne na bočných stranách a čelách a dutinkové prevedenie výplne na hornej časti prekrytia pre zvýšenie solárneho efektu. To všetko pri zachovaní minimálnej výšky a maximálnej stability prekrytia.
Klasik No-Line je vyrobený zo zosilnených nosných profilov sa 2 nosnými oblúkmi na každom module. Vďaka tejto konštrukcii je na tomto prekrytí použitý unikátny spôsob pohybu predného i zadného čela pre pohodlnú manipuláciu. Čelá sú delené na 2 časti, ktoré je možné posunúť do strán a tým vytvoriť priestor pre vstup do bazéna

Luxusné prekrytie CASABLANCA
Prekrytie IDEALCOVER Casablanca je luxusným typom prekrytia. Jeho stropné klenba zaisťuje bezpečnosť a pevnosť a zvislé priehľadné steny zaručujú pohodlný pohyb pod celým prekrytím. Je ideálnym riešením tam, kde je požiadavka na maximálne využitie vnútorného priestoru a komfortu.
Hlavné prednosti typu Casablanca: luxus za cenu štandardu boky a steny z priehľadného Plexiglas = vysoký komfort výber farebného prevedenia v drevodekore alebo v bielej farbe podchozí výška po celej dĺžke prekrytia pohodlie pobytu vo vyhriatej hale bočné a čelné vstupy v základnej ponuke možnosť premiestnenia všetkých modulov za bazén štandardne dodávané v krabici (minimálne riziko poškodenia pri prevoze)
Technická charakteristika povrchová úprava konštrukcie biela farba / drevodekor konštrukcia z ušľachtilej zliatiny hliníka AlMgSi zosilnené profily 50 × 73,5 mm zosilnené nosné profily na module osová vzdialenosť koľají 110 mm priebežné koľajiska, povrchová úprava ELOX v zadnej stene dvere nedemontovateľné predná stena predná stena delená s klapačkou, dvojité pántové dvere 2x bočný vstup v najväčšom module boky a čelá z PLEXIGLAS strecha polykarbonát dutinkový číry 10mm (3,1 W/m2K) s úpravou NO DROP.

DALLAS
Chcete nízke prekrytie, ktoré sa bude vyznačovať elegantným dizajnom za priaznivých finančných podmienok? Nechcete mať na záhrade klasický design prekrytie, rovnaké ako má váš sused? Práve pre Vás je tu prekrytie DALLAS. Prekrytie, ktorého dokonalé línie a tvar oceníte hlavne v nižších výškových prevedeniach. Dokonale jednoduchá údržba tohto modelu Vám zaručuje maximálne využitie prekrytia s minimálnymi nárokmi na údržbu. Prekrytia modelovej rady DALLAS je možné vyrobiť už od výšky 65 cm – ideálne pre klientov, ktorí chcú zabezpečiť svoj bazén a pritom nijako nenarušiť vzhľad svojej záhrady. Tento model je možné na prianie klienta vyrobiť v rôznych rozmeroch a výškach. Klient si môže vybrať z mnohých rôznych farebných odtieňoch konštrukcie podľa vzorkovníka RAL. Zároveň je možné toto prekrytie dodať v drevodekorovej úprave. Voliteľné je napríklad aj umiestnenie dverí, prevedenie čiel, koľajiska, výplňový materiál a pod.

MONACO
Prekrytie je charakteristické originálnym a príťažlivým dizajnom, ktorý vychádza z asymetrickej konštrukcie. Technická dokonalosť, krása materiálu a rovnakých tvarov, účelnosť a dôraz na dynamika celku – to všetko je prekrytie MONACO. Vďaka svojej konštrukcii, ktorá vychádza z tvaru štvrťkruhu, Vám umožňuje pohyb v stoji pod prekrytím. Tento model je ideálny pre tých z Vás, ktorí máte radi rovnaké technické stvárnenie a svoje prekrytie chcete umiestni ku stene, plotu alebo len opticky oddeliť priestor Vášho bazéna a relaxačné zóny od zvyšku záhrady.
Tento model je možné na prianie klienta vyrobiť v rôznych rozmeroch a výškach. Klient si môže vybrať z mnohých rôznych farebných odtieňov konštrukcie podľa vzorkovníka RAL. Zároveň je možné toto prekrytie dodať v drevodekorovej úprave. Voliteľné je napríklad aj umiestnenie dverí, prevedenie čiel, koľajiska, výplňový materiál a pod.

MONACO – FUTURE
Toto prekrytie má prvky futuristického designu, avantgardného štýlu, ktorý sa vyznačuje potlačením všetkého klasického a vychádza zo stvárnenia modernej doby a netradičnosti.
Moderný nadčasový design budúcnosti – to je prekrytie Monaco Future. Dokonale ladný tvar vychádzajúci z tvaru slzy. Profil vyrobený z jediného kusu, použitie rôznych typov zakrivenia a ohybu dodáva tomuto prekrytiu jeho povestnú eleganciu a ľahkosť.
Toto prekrytie je určené práve Vám, ktorí dokážete oceniť kombináciu funkčnosti a dokonalého dizajnu. Vďaka svojej výške umožňuje svojim majiteľom využiť pohodlný pohyb pod všetkými modulmi tohto prekrytia. Pod prekrytím Monaco FUTURE si budete nerušene užívať pohodu, relaxáciu a chvíle s rodinou u Vášho dokonale chráneného bazéna.
Tento model je možné na prianie klienta vyrobiť v rôznych rozmeroch a výškach. Klient si môže vybrať z mnohých rôznych farebných odtieňov konštrukcie podľa vzorkovníka RAL. Zároveň je možné toto prekrytie dodať v drevodekorovej úprave. Voliteľné je napríklad aj umiestnenie dverí, prevedenie čiel, koľajiska, výplňový materiál a pod.

ATYPICKÉ PREKRYTIA
Atypické prekrytia môžu vychádzať z niektorého z nášho modelu prekrytia, alebo jednoducho tvar prekrytia navrhneme podľa priestoru, ktorý chcete zakryť. Samozrejmosťou sú prekrytia napojené priamo na dom, priviazaný na múr alebo stenu alebo prekrytia umiestnené vo svahu.

Komentáre sú uzavreté.